Comisa, faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda en yüksek kaliteye ve güvenirliliğe cevap verebilir nitelikte sıhhi tesisat ürünleri üretmeyi bir misyon olarak kabul etmiştir.


Bu hedefin iki temel noktası şunlardır: Avrupa standartlarına uygun, sadece İtalyan ve Alman üreticilerinden gelen pirinç gibi, en yüksek kalitede ve sertifikalı hammaddelerin kullanımı ve ileri derecede kalifiye personelden yararlanarak ve günümüzde mevcut olan en ileri teknolojileri kullanarak sadece İtalya’da gerçekleştirilmesi.
Bu hususlar, Comisa ürünlerini seçen herkesin Comisa tarafından hepimize nüfuz eden felsefesini kucakladığını bir kes daha göstermektedir: “ kalite bir yaşam tarzı seçimidir.”


Bizleri daima daha modern ve sofistike teknolojiler ile donatmak için yıllar içinde yapılan kapsamlı yatırımlar tüm kompleks üretim prosesinin mümkün olduğunca otomasyona geçirilmesini sağladılar: sıcak presleme, transfer makineleri ile işleme, montaj, deneme çalıştırmaları, ambalajlama ve sevkiyat. Tüm bunlar, ekolojiye daima daha dikkatli bakan bir göz ve çevrenin korunmasına gösterilen azami dikkat ile bizleri bugün şirketimiz içinde kullandığımız enerjinin tarafımızdan üretilmesine götürdü.


Comisa ürünleri, en yüksek seviyelerde kalite standartlarına erişmek için yürülükteki en sıkı mevzuat hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilen cihazlar aracılığyla yapılan en titiz testlere tabi tutularak sadece İtalya’da ve İsviçre’da bulunan tesislerimizde tasarlanmakta ve üretilmektedir; Müşteri memnuniyetine yönelik araştırmalarımız bizleri 80’li yılların sonundan itibaren uluslararası düzeyde ürün sertifikaları almaya yöneltti ve 1994 yılından itibaren ise Şirketimiz ISO 9001:2008 CsQ-İqneT kalite sistemi onayı almıştır.


Bugün, Comisa’nın kurulmasından yaklaşık 45 yıl sonra, ürün gamımız 3.000 den fazla ürünü kapsamakta ve sadece on yıldan beri üretmekte olduğumuz radyant ısıtma, gibi “niş” ürünler şirketimizin lokomotiflerinden biri olmuştur.


Ancak henüz yolun sonuna gelmedik. Bu katalog ile Comisa Comisa Energy başlığı altında gruplandırılan yeni ve önemli sektörlere açılmaktadır, fotovoltaik ve termal güneş enerjisi gibi yenilenebilen enerjiler, ısı pompaları ve ısının ko-jenerasyonu ve entegrasyonu, kaynakların yönetimi bugünden itibaren bizim geleneksel tekliflerimizin yanında yer alacak ve müşterilerimiz daima gereklilikleri ve beklentilerine en yüksek seviyede cevap verebilecek benzersiz bir partneri yanlarında bulacaklardır.